Tel: 881-483-053

Mail: [email protected]

Odbiór wałów na terenie Wrocławia GRATIS

Zagniatanie krzyżaków wałów napędowych

Czym jest krzyżak wału napędowego?

Krzyżaki są jednym z elementów wałów lub półosi napędowych. Inaczej nazywamy je przegubami asynchronicznymi. Łączą wał przekazujący i odbierający moment obrotowy. Najczęściej występują w pojazdach terenowych (np. z napędem na tylną oś), maszynach specjalistycznych a także w ciężarówkach i maszynach rolniczych.

Wymiana krzyżaka wału napędowego

Odznaczamy się przede wszystkim własną produkcją poszczególnych części do wałów napędowych, ponieważ postanowiliśmy postawić głównie na jakość oferowanych produktów. Dopiero wówczas jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom całkowitą pewność, co do wytrzymałości i odporności na różnego rodzaju czynniki destrukcyjne. Do tej pory możemy pochwalić znaczącym gronem zainteresowanych, którzy ponownie wybierają nasze usługi. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży wałów napędowych oraz ich serwisowanie to tylko kilka podstawowych powodów, dla których jesteśmy najbardziej zaufaną i cenioną firmą we Wrocławiu i okolicach.

Jako profesjonaliści chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na najmniejsze elementy budowy wałów napędowych, bez których jakakolwiek mechanizm rozruchowy nie mógłby działać w pełni sprawnie. Mianowicie mamy na myśli krzyżak wału napędowego (przegub asynchroniczny), który najczęściej narażony jest na pewne uszkodzenia lub osłabienie, ponieważ to właśnie na nim skupiona jest prawie cała siła naciskowa. Oprócz krzyżaków, występują również uszczelniacze o niezwykle ważnej funkcji, jaką jest przede wszystkim zapewnienie właściwej współpracy pomiędzy krzyżakami a łożyskami. Ich głównym zadaniem jest ochrona powierzchni łożyska przed ewentualnymi obtarciami lub uszkodzenia, gdy podczas użytkowania pojazdu krzyżaki obracają się w szybkim tempie. W rezultacie są Państwo w stanie zupełnie zabezpieczyć swoje wały napędowe przed częstymi wymianami lub restaurowaniem, jeśli skorzystają z pewnych i rzetelnych usług specjalistów. Nasi fachowcy z przyjemnością pomogą każdemu w podjęciu odpowiedniej decyzji związanej z doborem krzyżaków do konkretnej odmiany wału, gdzie należy wziąć pod uwagę między innymi: numer producenta, rozmiar czy też średnicę. Absolutnie nie wymagamy od Państwa jakiejkolwiek znajomości czy orientacji w temacie związanym bezpośrednio z praktyką mechaniczną, dlatego oferujemy swoje wsparcie i doradztwo w sytuacjach kompletnie nowych i nieznanych.

Krzyżak wału napędowego

Zagniatanie krzyżaków stanowi dla nas codzienność, ze względu na nasze doświadczenie i nieustanne zlecenia, które napływają każdego dnia w coraz większych ilościach. Jednakże nie muszą się Państwo martwić, ponieważ zależy nam na każdym kliencie i zawsze znajdziemy dla niego czas, aby zagwarantować mu odpowiednią pomoc w zakresie regeneracji, wymiany czy też sprzedaży poszczególnych części. Nasza złożona oferta, bez wyjątków, zakłada korzystanie w większości z elementów własnej produkcji, które charakteryzują się nieprawdopodobnym standardem wykonania oraz możliwe wysokim stopniem obciążenia, co jest bardzo ważne zwłaszcza przy zagniataniu krzyżaków wałów napędowych.

Wiesz, że zajmujemy się również wałami napędowymi do koparek?