Tel: 881-483-053

Mail: [email protected]

Odbiór wałów na terenie Wrocławia GRATIS

Wały napędowe do samochodów ciężarowych

wały napędowe do samochodów ciężarowych

Kolejnym jakże licznym gronem naszych odbiorców są kierowcy bądź właściciele samochodów ciężarowych. Jak doskonale wiadomo ten rodzaj środku transportu narażony jest przede wszystkim na ogromne obciążenia załadunku, który przewożony jest najczęściej w bardzo odległe miejsca, a co za tym idzie zwiększa się wówczas przebieg kilometrów. W rezultacie są one wykorzystywane w o wiele bardziej złożony sposób niż zwyczajne samochody osobowe. Naturalnie różnią się one ogólną budową i konstrukcją silnika, ponieważ inaczej nie mogłyby funkcjonować równie sprawnie i efektywnie jak pozostałe pojazdy. Podobieństwo uwidacznia się jednak, pod względem wytrzymałości wałów napędowych, które generalnie cechują się krótkim okresem eksploatacji. Tymczasem w pojazdach typowo ciężarowych są one obarczone dodatkową masą zarówno budowy samochodu, jak i przewożonego towaru.

Naszym celem jest zapewnienie Państwo wałów napędowych do samochodów ciężarowych o najwyższej jakości, aby mogły w zupełności sprostać wymaganiom dzisiejszego przemysłu transportowego. W swojej ofercie posiadamy liczne modele, które sprowadzamy bezpośrednio od producenta. Jednocześnie staramy się selektywnie i starannie dobierać partnerów do współpracy, ponieważ chcielibyśmy w jak największym stopniu zagwarantować swoim klientom jakość i odpowiednie standardy. W naszej firmie pracuje również wielu wykwalifikowanych fachowców, którzy z przyjemnością udzielą Państwu wszelkich porad czy wskazówek. Ich wieloletnie doświadczenie pozwoli także dobrać odpowiednie wały napędowe do poszczególnych środków transportu, ale także ich pojedyncze elementy. Nie wymagamy od naszych klientów jakiejkolwiek wiedzy z zakresu mechaniki pojazdów, ponieważ to właśnie naszym zadaniem jest praktyczne wykorzystanie nabytych umiejętności kompetencji. W trakcie zamawiania konkretnych części wałów wystarczy nam jedynie podanie niektórych informacji niezbędnych do skompletowania zapotrzebowania, natomiast nasz zespół zajmie się już całym procesem realizacji. Innym rozwiązaniem jest oczywiście osobiste dostarczenie nam uszkodzonej części, którą my następnie precyzyjnie sprawdzamy, a dopiero potem przystępujemy do ewentualnego serwisowania lub w ostateczności jesteśmy zmuszeni dokonać gruntownej wymiany całego mechanizmu.

Chcąc uniknąć częstego naprawiania czy też zamiany wału napędowego na zupełnie nowy, polecamy Państwu mniej więcej co dwa lata odwiedzać zaufane miejsca, gdzie będzie możliwość przeprowadzenia przeglądu technicznego pojazdu. Z pewnością polecamy nasz zakład, gdyż napotkaliśmy w swojej karierze wiele różnorodnych nieprawidłowości. Fantastycznie radzimy sobie z każdym przedsięwzięciem, ale zwłaszcza specjalizujemy się we wnikliwym weryfikowaniu ogólnej kondycji wałów napędowych. Już po wstępnych oględzinach nasi fachowcy niekiedy są w stanie określić typ uszkodzenia, a także zaproponować najoptymalniejsze sposoby ich zreformowania.