Tel: 881-483-053

Mail: [email protected]

Odbiór wałów na terenie Wrocławia GRATIS

Wyważanie wałów napędowych

Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się branżą związaną z mechaniką pojazdów różnego typu. Dla nas najbardziej liczy się zadowolenie klientów, którzy za każdym wracają do naszego zakładu z kolejnymi usterkami lub w związku ze standardowymi przeglądami technicznymi, ponieważ zdążyli już przekonać się o naszym profesjonalizmie i wysokiej jakości oferowanych produktach. Zadbaliśmy o każdy szczegół, co poskutkowało licznym gronem stałych klientów oraz zainteresowanych naszymi usługami. Co więcej, działamy również poza granicami Wrocławia, dlatego każdego z Państwa ma możliwość zgłoszenia się do nas ze swoimi wałami napędowymi, które gwarantujemy naprawić w błyskawicznym tempie i dodatkowo bez ponoszenia horrendalnych kosztów.

Naszą specjalnością oprócz produkowania części do wałów napędowych oraz ich regeneracji, kompleksowo zajmujemy się także dokładnym wyważaniem. To bardzo ważny element, który powinien zostać zrealizowany podczas naprawy wału albo jego pierwotnego wytwarzania. Jeżeli będą Państwo zwlekać z systematyczną kontrolą lub nie trafią do odpowiedniego zakładu, który w sposób kompetentny zdiagnozowałby awarię, to konsekwencje mogą być naprawdę poważne. Zachęcamy do przeprowadzania ogólnej weryfikacji wałów mniej więcej co 2 lata, gdyż jest to optymalne czas kiedy poszczególne części mogą ulec uszkodzeniu czy zużyciu.

Cały proces wyważania tych części wymaga posiadania specjalistycznego sprzętu, którego zadaniem jest precyzyjne obracanie wału w określonej prędkości, a następnie jesteśmy w stanie odczytać wyniki na wielu płaszczyznach badania. Niezależnie od modelu wszystkie tego typu przyrządy przechodzą przez dokładnie ten sam zabieg, gdzie jedyną różnią się ustawionym tempem obracania. Każdorazowo również starannie i skrupulatnie sprawdzamy wszystkie fragmenty wału napędowego, by dokonać ewentualnej naprawy przez przystąpieniem do jego wyważania. Najczęściej niwelujemy jakikolwiek luz pomiędzy łożyskami a krzyżakami, który podczas jazdy wywołuje niebezpieczne drżenie i zniekształcenie wału.

Zdecydowanie przekonujemy Państwa do skorzystania z naszych usług, które opierają się nie tylko na najwyższej klasy materiałach i narzędziach, ale również posiadamy wykwalifikowany zespół fachowców, których wiedza i umiejętności niejednokrotnie przewyższymy zdolności naszych maszyn. Ponadto wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dokonanie właściwej diagnozy, która może uchronić naszych klientów przed ponawiającymi się defektami oraz ponoszeniem wielorazowych kosztów renowacji. Z nami zaoszczędzą Państwo nie tylko swój czas i niepotrzebne nerwy, ale również pieniądze, które w naszym przypadku nie stanowią jakiejkolwiek bariery finansowej.