Tel: 881-483-053

Mail: [email protected]

Odbiór wałów na terenie Wrocławia GRATIS

Regeneracja wałów napędowych Kraków

Jesteśmy firmą, która zajmuje się profesjonalną oraz kompleksową regeneracją elementów napędowych pojazdów m.in. regeneracją wałów napędowych w Krakowie, a także innych miejscach w Polsce.

Mimo tego, że nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, dostajemy zlecenia od klientów z całego kraju. Jesteśmy wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem fachowców, którzy zajmują się regeneracją elementów napędowych na najwyższym poziomie!

Jeżeli szukasz wysokiej klasy specjalisty, który zajmie się:

Co zrobić, aby oddać uszkodzony element w najlepsze ręce?

Wystarczy, że:

  1. Zadzwonisz do nas lub wyślesz maila i poinformujesz, w czym możemy Ci pomóc. Ustalimy od razu kwestię wyceny usługi.
  2. Następnie, jeżeli zdecydujesz się na współpracę, wysyłasz do nas wał do regeneracji (lub inny element, w zależności od usługi).
    • My zamawiamy kuriera, a Ty jedynie pakujesz wał i wypełniasz list przewozowy lub wysyłasz paczkę na nasz adres na własną rękę.
  3. Kiedy tylko otrzymamy paczkę, zajmiemy się profesjonalną regeneracją wału.
  4. To już koniec! Świeżo po usłudze, zabezpieczony element wysyłamy do Klienta.

W naszej firmie zajmujemy się nie tylko regeneracją wałów napędowych do samochodów osobowych! Regenerujemy wały napędowe do większości pojazdów m.in.: wały napędowe do autobusów, wały napędowe do ciężarówek, wały napędowe do maszyn rolniczych, wały napędowe do samochodów dostawczych czy wały napędowe do samochodów terenowych.