Tel: 881-483-053

Mail: [email protected]

Odbiór wałów na terenie Wrocławia GRATIS

Naprawa wałów napędowych w Poznaniu

Wał napędowy to część w naszym pojeździe, o której wiele osób nie ma pojęcia. W związku z tym jest ona bardzo często pomijana przy jakichkolwiek naprawach czy przeglądach. W związku z tym, że pełni ona kluczową funkcję w naszym pojeździe, a dokładnie pozwala, aby nasz samochód, ciągnik czy inna maszyna mogła swobodnie się poruszać. Wał napędowy odpowiada za przeniesienie napędu z silnika do mostu napędowego, który następnie przekazuję tę moc do kół. W związku z tak ważną rolą odgrywaną przez tę część, ważny jest również jej regularny serwis. W Takiewaly zajmiemy się kompleksowo Twoimi częściami. W naszej ofercie znajdują się usługi takie jak naprawa wałów napędowych, regeneracja wałów napędowych , wyważanie wałów napędowych na terenie Poznania oraz wiele innych.

Regeneracja wałów napędowych w Poznaniu

Regeneracja wałów napędowych Poznań to jedna z naszych usług, dzięki której Twój wał napędowy będzie jak nowy. Gdy tylko Twój pojazd da Ci znaki, że z wałem może być coś nie tak, warto udać się na serwis i sprawdzić, czy wał nadaje się do użytku. Jedne z objawów niesprawnego wału jest drżenie pojazdu, głośne dźwięki dochodzące z mostu napędowego lub widoczne gołym okiem uszkodzenia wokół części. W takiej sytuacji nie warto czekać, aż nasz układ napędowy całkowicie odmówi nam posłuszeństwa.

Wyważanie wałów napędowych w Poznaniu

Wał napędowy może nie być w pełni sił również wtedy, gdy jest nieodpowiednio wyważony. Cały zespół, który podejmuje się świadczenia usługi, jaką jest wyważanie wałów Poznań, zapewni odpowiednią diagnostykę części, przeprowadzi proces wyważania od samego początku, zredukuje rozkład masy oraz skontroluje przed oddaniem pojazdu czy jest on już gotowy do jazdy. W przypadku konieczności wymiany sytuacja wygląda bardzo podobnie, ponieważ nie musisz się również martwić trudnodostępnymi na rynku częściami. W Takie wały napędowe Poznań posiadamy wewnętrzny magazyn, w którym znajdą się części dedykowane dla każdego pojazdu, dzięki czemu czas oczekiwania na naprawę nie będzie się wydłużał.

Polecane wały napędowe