Tel: 881-483-053

Mail: [email protected]

Odbiór wałów na terenie Wrocławia GRATIS

Wały napędowe do samochodów dostawczych

wały napędowe do samochodów dostawczych

Nasza konkurencyjność wiąże się z wieloma aspektami, gdyż jesteśmy nieustannie rozwijającą się firma bez jakichkolwiek ograniczeń. Specjalizujemy się w szczególności branżą mechaniczną związaną bezpośrednio z wałami napędowymi. Ten jakże istotny element konstrukcyjny pojazdu umożliwia jego napędzanie, dzięki niezwykle złożonemu systemowi rozruchowemu. Jako specjaliści w tej dziedzinie doskonale wiemy, że właśnie te drobniejsze fragmenty przyczyniają się do ogólnego funkcjonowania całej aparatury. Zawsze staramy się chociaż w najmniejszym stopniu uświadomić naszych klientów, co do budowy i złożoności poszczególnych elementów struktury, by mieli szansę lepszego zrozumienia przebiegu pracy posiadanych przez nich maszyn i innych urządzeń.

Jednymi z częściej sprzedawanych przez nas modeli są wały napędowe do samochodów dostawczych, które ze względu na częste przewożenie większych gabarytów narażone są na pewnego rodzaju uszkodzenia. Sprawnie przebiegająca praca wału umożliwia pojazdom bezpieczną i komfortową jazdę, podczas której cały mechanizm napędowy nie zużywa się tak intensywnie. Oprócz prowadzenia działu sprzedaży oraz własnej linii produkcyjnej, oferujemy naszym klientom kompleksowe przeglądy techniczne. Wówczas nasi specjaliści dokonują wnikliwej i precyzyjnej analizy poszczególnych części pojazdu, by następnie móc jednoznacznie stwierdzić przyczyny ich potencjalnego zniekształcenia. Powody deformacji mogą być różnorodne, jednak najczęściej napotykaną przez nas nieprawidłowością jest nieudolne wyważanie wału lub niedopatrzenie związane z brakiem zwartości pomiędzy łożyskiem a krzyżakami. W naszym wypadku nigdy nie dopuszczamy do tego typu uchybień, ponieważ wiele lat doświadczenia w zabiegu wyważania wałów stało się dla nas codziennością. Poza wyszkolonym zespołem specjalistów, posiadamy również profesjonalne narzędzia i wyposażenie, pozwalające nam na precyzyjne wyważenie. Cały proces polega między innymi na obracaniu nałożonego wału w określonej prędkości, gdzie jej tempo jest specjalnie dostosowywane do konkretnych wersji wałów napędowych. Jeśli nie są Państwo pewni swoich dotychczasowych placówek specjalistycznych, to polecamy zwrócić uwagę na późniejsze zachowanie się pojazdu, w którym po błędnym zabiegu będzie odczuwalne lekkie drżenie, spowodowane deformacją powierzchni wału.

Pewne i długotrwałe efekty zapewnia wyłącznie nasza firma, która na samym terenie Wrocławia zdobyła już ogromną popularność. Wszystko zawdzięczamy naszej jakości widocznej zarówno na płaszczyźnie produkowanych przez nas części, jak i sprzedawanych w naszym sklepie wałów napędowych. Dodatkowo odznaczamy się wysokiej klasy profesjonalizmem, który związany jest z doświadczeniem i wiedzą naszych ekspertów. Natomiast najczęściej wspominanym przez naszych klientów walorem są konkurencyjnie niskie ceny, które wynikają przede wszystkim z naszej uczciwości i sumienności wobec Państwa.